Підписатись

* Ви отримуватимете останні новини та оновлення про свої улюблені публікації!

Актуальні новини

Блог "Молода Мама"

Міста США з незвичайними назвами
Mt. Dora, FL, USA - September 23, 2017: Historic Mt. Dora near Orlando, Florida attracts visitors to its shopping, restaurants and old-fashioned downtown.
Подорожі

Міста США з незвичайними назвами 

Поділитись:
0
(0)

zagruzheno 3 1 Молода мама

Сполучені Штати Америки – це країна, яка складається з 50 штатів, кожен з яких має свою унікальну історію та характер. Під час подорожі США можна відкрити для себе безмежну різноманітність природи, культури і географії, а також незвичайні та дивні назви міст і містечок. У цій статті ми розглянемо деякі з найцікавіших назв місць в США і дізнаємось, чому вони такі незвичайні.

1. Злетіти (Флорида)

Злетіти – це місто в штаті Флорида з незвичайною назвою, яке може викликати асоціації з літаючими об’єктами або космічними польотами. Проте назва міста не пов’язана з аерокосмічними технологіями. Злетіти було назване на честь інженера Теда Шлітта, який був важливою постаттю в історії железничної промисловості в цьому регіоні.

2. Весела Місцевість (Каліфорнія)

Весела Місцевість – це назва невеликого містечка в Каліфорнії, яка вражає своєю оптимістичною та веселою атмосферою. Історично це було місце, де проводилися різноманітні фестивалі та свята, і місто вирішило відображати цю радісну атмосферу в своєму ім’я.

3. Космічний Залізниця (Алабама)

Космічний Залізниця – це назва міста в Алабамі, яке може викликати асоціації з космічними поїздами або іншими науковими досягненнями. Проте це місто назване на честь іншого видатного інженера – Германа Вільгельма Фон Брауна, який був важливою постаттю в американській космічній програмі.

Читайте також:  Коли краще відпочивати на Кубі?

4. Городище Щасливого (Вайомінг)

Городище Щасливого – це назва невеликого містечка в Вайомінгу, яке видається місцем, де завжди панує радість і щастя. Хоча назва може здатися фантастичною, вона була названа на честь Щасливого Вейда, важливої постаті в історії залізничної індустрії.

5. Злива Місто (Міссурі)

Злива Місто – це місто в Міссурі, назване на честь місцевого підприємця та політика Джона Г. Зливи, який був важливою фігурою для розвитку цього регіону. Назва міста може створювати враження, що тут завжди йде дощ, але це не так.

6. Лас-Вегас (Невада)

Лас-Вегас, хоч і не є незвичайним для багатьох, все ж варто включити до цього списку через свою асоціацію з азартними іграми та розвагами. Назва міста походить з іспанської мови і перекладається як “Лас-Вегас”, що відображає його роль у світі розваг і азартних ігор.

Наскільки корисним був цей пост?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Середня оцінка 0 / 5. Підрахунок голосів: 0

Голосів поки немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Пов'язані повідомлення

Залишити відповідь

Обов'язкові поля відмічені *