Підписатись

* Ви отримуватимете останні новини та оновлення про свої улюблені публікації!

Актуальні новини

Блог "Молода Мама"

Сміх та спогади у 10 фільмах що залишають позитивні емоції
Цікаве

Сміх та спогади у 10 фільмах що залишають позитивні емоції 

Поділитись:
4.9
(1527)

Кіно завжди було важливою частиною нашого життя, яке може дарувати нам найкращі емоції. Іноді нам просто потрібен фільм, який розсмішить нас до сліз або нагадає приємні спогади. Ось десять фільмів, які, ми впевнені, принесуть вам позитивні емоції, і частково це творіння європейських та американських кінематографістів.

“Амелі” (2001)

Франція Режисер: Жан-П’єр Жене Ця чарівна французька комедія розповідає про життя Амелі Пулен, яка вирішує допомагати оточуючим і робити добрі справи. Фільм сповнений веселощів та несподіваних подій.

Амелі

“Форест Гамп” (1994)

США Режисер: Роберт Земекіс Том Генкс у ролі Фореста Гампа розповідає історію свого життя, яка сповнена надії, любові і віри в себе. Цей американський класичний фільм неодноразово розсмішує та рушиє до глибини душі.

Форест Гамп
Форест Гамп

“Інтуїція” (2000)

Франція Режисер: Ален Рене Ця французька комедія розповідає історію життя двох друзів, які вирішують змінити своє ставлення до рутини. Фільм насичений гумором та незабутніми моментами.

Інтуїція

“Ла-Ла Ленд” (2016)

США Режисер: Дем’єн Шазелл Цей мюзикл розповідає про кохання між молодими музикантом і актрисою в Лос-Анджелесі. Фільм сповнений веселощів, музики та неймовірних танцювальних номерів.

Ла-Ла Ленд

“Пригоди Паддінгтона” (2014)

Велика Британія Режисер: Пол Кінг Паддінгтон, ведмідь із Перу, приїжджає до Лондону і влаштовується в родину Браунів. Цей чарівний фільм робить акцент на теплоті, доброті і родинних цінностях.

Читайте також:  Акустика преміум класу Bowers & Wilkins в автомобілях BMW та вдома

Пригоди Паддінгтона

“Це – кінець” (2013)

Велика Британія Режисер: Едгар Райт Ця британська комедія розповідає про групу друзів, яка вирішує влаштувати грандіозну вечірку перед кінцем світу. Фільм сповнений гумору та незабутніх персонажів.

Це – кінець

“Життя і ніщо крім нього” (1999)

Франція Режисер: Бертран Блю Ця французька комедія розповідає про те, як найпростіші речі можуть приносити радість. Фільм вчить нас цінувати моменти щастя у повсякденному житті.

"Життя і ніщо крім нього" (1999) - Франція Режисер: Бертран Блю Ця

“Спільнота кольця” (2001)

США Режисер: Пітер Джексон Ця епічна кінотрилогія розповідає про пригоди Фродо Беггінса із Ширу. Фільм сповнений пригод, дружби та магії.

Спільнота кольця

“Інтенсивна терапія” (2001)

Велика Британія Режисер: Гай Річі Ця британська комедія розповідає про хаотичний день у житті лікарів та пацієнтів в лондонській лікарні. Фільм гарантує гарний настрій і сміх.

Інтенсивна терапія

“Індіана Джонс: У пошуках втраченого ковчега” (1981)

США Режисер: Стівен Спільберг Ця пригодницька американська класика розповідає про археолога Індіану Джонса і його пошуки втраченого ковчега. Фільм сповнений екшену та гумору.

Індіана Джонс

Ці фільми, які представлені як європейські, так і американські, мають потужний потенціал розсмішити, вразити та нагадати вам про найкращі моменти у житті. Дозвольте собі розслабитися і насолодитися цими фільмами, які залишать позитивні емоції та спогади.

Читайте також:  Основи фотографії з природним освітленням

Наскільки корисним був цей пост?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Середня оцінка 4.9 / 5. Підрахунок голосів: 1527

Голосів поки немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Пов'язані повідомлення

Залишити відповідь

Обов'язкові поля відмічені *